Novinky


Stránky, Louis a Eleanor

Udělal jsem pár úprav na stránkách a celé jsem je aktualizoval, také jsem zrušil sekci Fan-Fiction kde bylo jen pár povídek a myslím si, že na FF jsou mnohem lepší naše spřátelené stránky :) namísto FF jsou teď tapety (Wallpapers), kdyby jste měli návrh dalších tapet tak mi je můžete zaslat na email (pouze v rozlišení 1920x1080) 

Dále jsem četl, že se Louis a Eleanor rozešli bohužel jsem neměl moc čas to zkoumat a hledat další informace. Je to škoda, protože Eleanor jsem měl rád, takže kdyby k tomu někdo měl nějaké officiální info tak mi to hoďte do komentářů, nebo vydrže a já k tomu časem najdu nějaké podrobnosti.
Zayn Paid 16 Million Dollars

Ještě jedna taková informace, Zayn zaplatil 16 milionů dolarů (cca 400 000 000 KČ), aby se vyvlíknul ze smlouvy, kterou kluci uzavřeli se Syco Music (Teda alespoň myslím, že s nima).
Zayn Malik Leaves Band

Zdravím, všude se píše, že se One Direction rozpadají dokonce nápor fanoušků pocítilo i počítadlo náštěv na stránkách, nechtěl jsem to sem psát, protože jsem tomu furt nějak neveřil, ale Zayn Malik opravdu kapelu opustil. To ovšem neznamená, že se 1D rozpadli kluci budou pokračovat dál bez Zayna, teda alespoň podle aktuálních informací.
Rajamangala Stadiun, Thailand

Fotky z vystoupení v Bankoku :) 

Ted k otázce proč je málo novinek, málo jich není, jen mám práci a nestíhám je přidávát, ještě ke všemu se mi rozbil notebook kde sem měl vše ke stránkám a měl jsem to tam tak nějak zautomatizovaný, takže přidat novinku nebylo na tak dlouho jako na stávajícím PC :) ještě necelý měsíc vydržte a až budu mít notebook zpátky tak začnu přidávat a trochu zaktualizuju celé stránky (obsahově, grafiku měnit nebudu, já jsem spokojený se stávající) :)

a teď k těm fotkám ;)

  

(Zdroj: 1DFans)
Allianz Stadium, Sydney

Mám tu po dlouhé době zase fotky z koncertu, ty fotky byly moc pěkný tak jsem je sem musel dát :)

 

 

  

(Zdroj: 1DFans)
PŘEDCHOZÍ << 13 4 5 6 7 8 963 >> DALŠÍ

About Site

Admin: Nathaniel

Spuštění stránek: 2.7.2013

Kontakt:
Nathaniel@Fan-Site.CZ

Crazy Mofos

Fanouškovský magazín o One Direction!

Sites

Oficiální stránky One Direction:

facebook.png, 5,0kB onedirection.png, 2,0kB twitter.png, 5,1kB youtube.png, 6,0kB vevo.png, 4,6kB

Family Sites

fan-site.png, 105kB

V projektu Fan-Site se nacházají tito interpreti: One Direction, Lady Gaga a Katy Perry

Tento web slouží fanouškům Britsko-Irské skupiny One Direction.
Byl vytvořen hlavně kvůli vzdělávání se na HTML, CSS a PHP.
| Designed and Coded by Nathaniel | WebHosting : WWW.ENDORA.CZ |