One Direction

one direction.jpg, 46kB

One Direction je britsko-irská chlapecká hudební skupina, kterou tvoří Niall Horan, Liam Payne, Harry Styles, Louis Tomlinson a Zayn Malik (který skupinu v roce 2015 odpustil kvůli stresu, nedostatku volného času a nátlaku který na kluky management neustále vytváří). Skončili třetí v sedmé sérii The X- Factor, poté skupina podepsala nahrávací smlouvu se společností Syco Music, dceřinou firmou Sony Music.

V X-Factoru se nejdříve snažili uspět jako jednotlivci, ale na bootcampu je Nicole Scherzinger, Simon Cowell a Louis Walsh dali dohromady a skupina postoupila do domu porotců. Zde zazpívali píseň Torn a postoupili do semifinálových kol. V těch postupně zazpívali písně Viva la Vida od skupiny Coldplay, My Life Would Suck without You od Kelly Clarkson, Nobody Knows od Pink, Total Eclipse of the Heart od Bonnie Tyler, Kids in America od Kim Wilde, The Way You Look Tonight od Eltona Johna, All You Need Is Love od The Beatles, Summer of 69 od Bryana Adamse, You Are So Beautiful od Joa Cockera, ' Only Girl in the World od Rihanny, Chasing Cars od Snow Patrol, Your Song od Eltona Johna, She's the One (s Robbiem Williamsem) a opět Torn od Natalie Imbruglie.

Od prosince 2011 do července 2012 absolvovali turné Up All Night Tour, jehož koncerty se odehrály ve Spojeném království, Irsku, Austrálii, Novém Zélandu, USA, Kanadě a Mexiku. V únoru a březnu vystupovali společně se Big Time Rush na jejich americkém turné Better with U Tour. Od února 2013 bude probíhat jejich samostatné druhé turné, One Direction 2013 World Tour.

V roce 2012 vyhráli s písní What Makes You Beautiful cenu BRIT AWARD za nejlepší britský singl.

Vydali dvě knihy Forever Young a Dare to Dream.

Hostovali v seriálu iCarly v epizodě iGo One Direction a objevili se také v show Saturday Night Live. Třikrát se objevili v show Alan Carr Chatty Man.

About Site

Admin: Nathaniel

Spuštění stránek: 2.7.2013

Kontakt:
Nathaniel@Fan-Site.CZ

Crazy Mofos

Fanouškovský magazín o One Direction!

Sites

Oficiální stránky One Direction:

facebook.png, 5,0kB onedirection.png, 2,0kB twitter.png, 5,1kB youtube.png, 6,0kB vevo.png, 4,6kB

Family Sites

fan-site.png, 105kB

V projektu Fan-Site se nacházají tito interpreti: One Direction, Lady Gaga a Katy Perry

Tento web slouží fanouškům Britsko-Irské skupiny One Direction.
Byl vytvořen hlavně kvůli vzdělávání se na HTML, CSS a PHP.
| Designed and Coded by Nathaniel | WebHosting : WWW.ENDORA.CZ |